הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

גלעד מאי

MY שדרות בפארק

decision

בעוד כמה שנים, כשתסתכלו לאחור, אל הרגע שבו החלטתם לרכוש דירה בפרויקט MY שדרות בפארק, אתם תתמלאו בגאווה. גאווה על שהצלחתם ליצור עבור משפחתכם את החיים שתמיד חלמתם להעניק להם. אתם תביטו לאחור בסיפוק על שידעתם לזהות את ההזדמנות ולקחתם את אחת ההחלטות החכמות בחייכם – לרכוש דירה מרווחת, בשכונה איכותית, לצד קהילה חמה של אנשים כמותכם, שבחרו לזנק ברמת החיים ולהצטרף אל סגנון המגורים של העתיד.

משהו טוב מתרחש בשדרות בשנים האחרונות: שכונות חדשות מוקמות, מרכזי תעסוקה, מסחר ובילוי חדשים נפתחים, מכללת ספיר תופסת תאוצה ומושכת צעירים מכל רחבי הארץ, בתי הספר התיכוניים כובשים את המקום הראשון בדרום בזכאות לבגרות, תשתיות התחבורה משתדרגות ותחנת הרכבת החדשה הופכת את העיר לנגישה מתמיד. תוסיפו לזה את הקהילה החמה והאיכותית של שדרות, וקיבלתם נוסחה מנצחת לסגנון חיים שהוא חלומה של כל משפחה בישראל.

לא פלא שיותר ויותר משפחות בוחרות לעבור לשדרות ולהרגיש בבית. עכשיו גם אתם מוזמנים 

place

שכונת שדרות בפארק – הצפון החדש של שדרות!

“שדרות בפארק” מצטרפת למאות שכונות מובילות בישראל ובעולם המציעות לתושביהן סביבת מגורים חכמה, ירוקה ועוטפת.

השכונה החדשה תציע למשפחות סגנון חיים מתקדם ועכשווי הכולל תכנון אורבני חכם, תשתיות חדשות ומתקדמות הכוללות תאורה חכמה, פינוי אשפה חכם ותשתית WiFi אזורית*, שדרות רחבות, פארק משפחות ענק בשטח של 1260 דונם ושפע בוסתנים ושטחים ירוקים שיהוו כ-50% משטח השכונה.

 

כחלק מתפיסת המגורים המתקדמת, מתכוננת השכונה מהיסוד לספק לתושביה כל מה שמשפחה צריכה: גני ילדים ובתי ספר עצמאיים במרחק הליכה, גינות משחקים מושקעות, שבילי אופניים, פארק  התעסוקה “Green” שעתיד להפוך לאחד ממרכזי התעסוקה המתקדמים והדינאמיים באזור, כשבמרחק קצר מתחנת הרכבת ממתינים לכם מרכזי הבילוי, הקניות והעסקים השוקקים של העיר.

 

* מפרט השכונה החכמה והביצוע הינם באחריות העירייה ו/או החברה הכלכלית המפתחת את השכונה ואינה באחריות החברה היזמית הבונה את הפרויקט או מי מטעמה.  

style

אנו גאים להשיק את פרויקט הדגל של שכונת “שדרות בפארק”.

פרויקט MY שדרות בפארק שוכן מול נוף פתוח של שדות ירוקים וכולל 12 בניינים שתוכננו בקפידה רבה, על מנת להעניק לכם ולבני משפחתכם סגנון חיים מפנק ועכשווי.

בדומה לפרויקטים מקבילים בארץ ובעולם, MY שדרות בפארק מציג אדריכלות חיצונית יפהפייה, תוך שימת דגש מיוחד על ניצול חכם של החללים המשותפים.

כל בניין כולל לובי גדול ומעוצב ובו 2 מעליות המובילות לחללים נפרדים בקומות המגורים – לובי קומתי נפרד לכל 3 דירות. הברקה אדריכלית זו תורמת הן לאינטימיות והן לחסכון משמעותי בהוצאות הדיור השוטפות – עד 33% מבניינים אחרים בגובה דומה. כל זאת תוך שמירה על רמת בינוי גבוהה ופרטיות מקסימאלית לכל דייר. 

המיקום הגיאוגרפי של הפרויקט בשכונה, מעניק גישה נוחה לצירי התחבורה הראשיים – כביש 4, כביש 6, כביש 34, כביש 232  וכביש 333 הנסלל בימים אלה בגבולה הצפוני של השכונה, כמו גם גישה נוחה במרחק הליכה, למגוון קווי האוטובוס העירוניים והבינעירוניים ולתחנת הרכבת של שדרות, שיחברו במהירות ובנוחות למגוון יעדים ברחבי הארץ:

יעד ברכב*ברכבת**
נתיבות 8 דק11 דק
אשקלון15 דק13 דק
באר שבע25 דק45 דק
אשדוד  28 דק23 דק
תל אביב50 דק  כשעה ו-15 דק׳ 

home plans

הדירה

הבניין

gallery