הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

גלעד מאי

MY נתיבות החדשה

LOCATION

נתיבות נמצאת בתנופת התחדשות שטרם נראתה כמותה. המשאבים הרבים המוזרמים לפיתוח סביבתי, רוח ההתחדשות  הנושבת מכל פינה והנגישות המושלמת לערים הסמוכות ולמרכז הארץ 
בזכות כביש 6 ותחנת הרכבת החדשה, לא משאירים מקום לספק: זהו תור הזהב של נתיבות. לכן לא פלא שהעיר מושכת אליה זוגות צעירים ומשפחות המבקשים ליהנות מסגנון חיים עירוני ומתקדם, מבלי לוותר על האווירה האינטימית האופי הקהילתי המיוחד של העיר. 
אז אם גם אתם שואפים להגיע רחוק בכל תחומי החיים ולהישאר קרובים לקהילה למשפחה, נתיבות היא המקום המושלם בשבילכם. 

קרוב לכל מה שטוב

שכונת נווה שרון היא הסמל של נתיבות החדשה. השכונה המבוקשת, הנבנית בצדה הצפון מערבי של נתיבות, בסמוך לכניסה  החדשה לעיר, מציעה לתושביה תכנון עירוני חכם, הכולל תשתיות מתקדמות, חיבור נוח לעורקי התחבורה הראשיים של העיר, מרכזים ושירותים קהילתיים איכותיים ונוף פתוח, כשגולת הכותרת היא פארק בוהו הסמוך – שעתיד להיות הריאה הירוקה של העיר ואחד הפארקים החדשים והמרשימים בישראל. 

PLANNING

פרויקט MY נתיבות החדשה, מצטרף לתנופת ההתחדשות של העיר ומציע לכם חוויית מגורים איכותית בלב שכונת נווה שרון. כדי להעניק לכם סגנון מגורים מושלם, יצרנו עבורכם דירות מרווחות במיוחד, מתוכננות היטב עד לאחרון הפרטים. כל הדירות נהנות מרמת גימור מוקפדת וממפרט עשיר, הכולל, בין שאר הפינוקים, גם מטבח יוקרתי ומאובזר עם אי מעוצב.
פרויקט MY נתיבות החדשה מציע לכם דירות 3, 4 ו-5 חדרים מרווחות במיוחד, דירות גן מרשימות, פנטהאוזים ומיני פנטהאוזים עם מרפסות ענק ונוף מרהיב. 

lifestyle

פרויקט MY נתיבות החדשה מציע לכם הזדמנות מושלמת ליהנות מכל היתרונות של נתיבות: מצד אחד ליהנות מחוויית מגורים יוקרתית בשכונה שקטה ופסטורלית ומצד שני, לחגוג את החיים במרחב אורבני תוסס, המציע גן עדן של אפשרויות למשפחות צעירות: שפע של מרכזי תרבות ופנאי, חיי קהילה עשירים, פארק רחב ידיים, גינות משחקים מושקעות וכמובן מערכת חינוך מהמתקדמות בישראל, הכוללת גני ילדים ובתי ספר איכותיים.
הצטרפו לעשרות משפחות שכבר הבטיחו את מקומן. כי גם לכם מגיע ליהנות מכל העולמות.

Location

home plans

הדירה

הבניין

gallery